Chusta antysmogowa Lekko 2.0
28.jpg

(R)EWOLUCJA W OCHRONIE PRZED SMOGIEM

Chusta antysmogowa Lekko 2.0 to nowy wymiar ochrony przed smogiem. Opracowana by połączyć styl z najwyższym poziomem filtracji oferuje niezrównany komfort, dopasowanie i pełną ochronę przed zanieczyszczeniami wielkości nawet 0.1µm. Szczeliny wentylacyjne otwierane zamkiem, zwiększają przepustowość powietrza gdy tylko tego potrzebujesz: idąc, jadąc, biegnąc.


Wszystko to w jednej chuście, którą możesz zabrać wszędzie.
Chuście w której możesz czuć się dobrze.

PRZEPŁYW POWIETRZA

W porównaniu do poprzedniej generacji, w wersji 2.0 zoptymalizowaliśmy jej wewnętrzną konstrukcję. Pozwoliło to na lepsze ukierunkowanie powietrza przepływającego przez chustę, zmniejszenie oporów oddychania oraz usprawnienie procesu pozbywania się wilgoci i dwutlenku węgla z wydychanego powietrza.

DODATKOWE WLOTY POWIETRZA

Nowa generacja chusty wyposażona została w otwierane wloty ułatwiające oddychanie, które znajdują się po obu stronach chusty. W sytuacji zapotrzebowania na zwiększony przepływ powietrza, jak np. w trakcie zwiększonego wysiłku lub dla większego komfortu, wystarczy jednym ruchem ręki otworzyć wloty. Ułatwia to przepływ powietrza przez chustę i zwiększa komfort bez wpływu na skuteczność filtracji czy żywotność filtra.

NOWA KONSTRUKCJA FILTRA

Nowa konstrukcja chusty pozwoliła na zastosowanie zoptymalizowanego systemu filtracji. Ukierunkowany przepływ powietrza sprawia, że nowy filtr jest mniejszy, łatwiejszy w montażu i równie wydajny. Jego właściwości filtrujące pozostały na równie wysokim poziomie. Dla chusty w wersji 2.0 dostępne będą dwa rodzaje filtrów: N99 - o najwyższym stopniu filtracji, jak w przypadku wcześniejszej generacji, zatrzymując 99,97% zanieczyszczeń, w tym pyły PM10, PM2.5, pyłki, pestycydy, kurz, bakterie, niektóre wirusy, lotne związki organiczne, dym czy nieprzyjemne zapachy

Dodatkowo dla chusty w wersji 2.0 dostępne będą również filtry N95 - zapewniający skuteczną ochronę przy mniejszych oporach oddychania, znacząco podnosząc komfort. Oba rodzaje filtrów można zamieniać ze sobą w dowolnym momencie, co pozwala na lepsze dopasowanie właściwości chusty do panujących warunków i potrzeb użytkownika.

ULEPSZONY SYSTEM DOPASOWANIA

W porównaniu do wcześniejszej wersji, chusta 2.0 otrzymała udoskonalony system dopasowania chusty do twarzy. Posiada dwa ściągacze znajdujące się w tylnej części chusty - górny (główny) odpowiada za trzymanie chusty na twarzy i szczelność okolicy nosa, dolny (pomocniczy) uszczelnia system filtrujący w obszarze szczęki. Ponadto, zastosowaliśmy dodatkową warstwę miękkiej, wyprofilowanej pianki w okolicy nosa i policzków, która w połączeniu z giętkim, łatwym do uformowania metalowym “noskiem”, zapewnia wygodne dopasowanie do twarzy. Razem tworzą szczelną barierę i pozwalają na optymalny przepływ powietrza przez chustę.

KUP TERAZ

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl