Czuj się komfortowo nosząc chustę antysmogową Lekko
2.jpg

Lekko - Styl, wygoda i bezpieczeństwo

Chusty antysmogowe Lekko zostały wyposażone w dwie funkcjonalności, gwarantując komfort noszenia, którego nie posiadają maski antysmogowe.

Pierwszą z nich jest system podwójnej regulacji, dzięki któremu łatwo dostosujesz chustę Lekko do swoich potrzeb. Zastosowanie to zapewnia, pozostanie chusty na swoim miejscu, nie ześlizgując się, ani nie zmieniając swojego położenia, jednocześnie nie uciskają okolic szyi. System ten sprawdza się nawet podczas miejskiej jazdy rowerem.

Drugie udogodnienie to elastyczny nosek, który został zaprojektowany tak, aby można go było łatwo ukształtować, dzięki temu wygodnie przylega do twarzy, nie powodując dyskomfortu.

Spełnia swoje funkcje ochronne, ograniczając wdychanie niskiej jakości powietrza, jednocześnie zapewniając komfort noszenia. Elastyczny nosek gwarantuje idealne przyleganie chusty, dzięki czemu mamy pewność, że do naszych dróg oddechowych nie dostaną się zanieczyszczenia.

Dodatkowo wewnętrzna warstwa chusty składa się w połowie z bawełnianej tkaniny wyścielającej oraz przyjemnej w dotyku mikro-siateczki oddzielającej Twoją skórę od powierzchni filtra. Pozwoli to uniknąć podrażnień skóry twarzy i okolic szyi.

Dzięki zastosowaniu wspomnianych udogodnień, chusty Lekko zapewniają maksymalną wygodę noszenia, jednocześnie dbając o Twoje zdrowie.

Sprawdź naszą kolekcję

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl