Letnia maska pureAir | Idealna do sportu i na co dzień | Sprawdź ją!

Filtr N99 już w sprzedaży!

Ze względu na duże zainteresowanie wprowadziliśmy do oferty ponownie filtry N99, pozwalający chronić się przed zanieczyszczeniami i zagrożeniami biologicznymi znajdującymi się w powietrzu - w tym koronawirusem.

Filtry N99 zapewniają najwyższą dostępną na rynku ochronę przed zanieczyszczeniami takimi jak pyły zawieszone PM10, PM2.5 i PM0.1, ale także przed alergenami, bakteriami i wirusami.

Filtry Lekko N99 składają się mi. ze specjalnej nanowłókniny, która ze względu na swoją drobną strukturę jest w stanie zatrzymać obiekty tak drobne 0,1μm, pozwalając zatrzymać niektóre wirusy. Ich rozmiar sprawia, że zatrzymują się na powierzchni filtra, nie przenikając do dróg oddechowych i zmniejszając ryzyko zachorowania.

Co więcej, zatrzymują one także drobiny pyłu zawieszonego, będącego głównym składnikiem powszechnie występującego w Polsce smogu, który jest wyjątkowo szkodliwy i może powodować wiele problemów zdrowotnych.

W związku z epidemią koronawirusa służby medyczne zalecają stosowanie filtrów o jak najwyższej skuteczności filtracji (minimum N95). Chusty oraz maski powinny być jak najlepiej dopasowane i szczelne.

Przypominamy, że każde osłonięcie twarzy będzie zmniejszało ekspozycję i ryzyko zarażenia się wirusem. Istotne jest osłanianie oczu, mycie rąk, unikanie dotykania twarzy w miejscach publicznych oraz noszenie masek ochronnych.