MASKI I CHUSTY ANTYSMOGOWE FFP2 - NAWET 35% TANIEJ

Filtr N99 już w sprzedaży!

Filtry N99 zapewniają najwyższą dostępną na rynku ochronę.

Filtr N99 zatrzymuje zanieczyszczenia takie jak pyły zawieszone PM10, PM2.5 i PM0.1, ale także alergeny, bakterie i wirusy.

Filtry Lekko N99 składają się mi. ze specjalnej nanowłókniny, która ze względu na swoją drobną strukturę jest w stanie zatrzymać obiekty tak drobne 0,1μm, pozwalając zatrzymać niektóre wirusy. Ich rozmiar sprawia, że zatrzymują się na powierzchni filtra, nie przenikając do dróg oddechowych i zmniejszając ryzyko zachorowania.

Co więcej, zatrzymują one także drobiny pyłu zawieszonego, będącego głównym składnikiem powszechnie występującego w Polsce smogu, który jest wyjątkowo szkodliwy i może powodować wiele problemów zdrowotnych.

W związku z epidemią koronawirusa służby medyczne zalecają stosowanie filtrów o jak najwyższej skuteczności filtracji (minimum N95). Chusty oraz maski powinny być jak najlepiej dopasowane i szczelne.

Przypominamy, że każde osłonięcie twarzy będzie zmniejszało ekspozycję i ryzyko zarażenia się wirusem. Istotne jest osłanianie oczu, mycie rąk, unikanie dotykania twarzy w miejscach publicznych oraz noszenie masek ochronnych.

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów