Maseczka ochronna Lekko pureAir
44.jpg

Maseczka ochronna
Lekko pureAir

Maseczka ochronna Lekko pureAir to nowy wymiar ochrony i komfortu w każdej sytuacji. Minimalistyczna forma maski dostępna w kolorze czarnym i szary powstała z myślą o letnich temperaturach, aby zapewnić najwyższy stopień oddychalności, lekkość i wygodę w najbardziej wymagających miejskich warunkach. Udoskonalony system szczelności umożliwia idealne dopasowanie do każdej twarzy, a najwyższej jakości certyfikowane wymienne filtry gwarantują ochronę przed zanieczyszczeniami oraz zagrożeniami unoszącymi się w powietrzu, takimi jak smog, alergeny, wirusy czy bakterie.

System wymiennych filtrów

System wymiennych filtrów pozwala na stosowanie zamiennie filtrów N95 dla zwiększonego przepływu powietrza oraz najskuteczniejszych filtrów N99 zapewniających najwyższy stopień ochrony dla najbardziej wymagających. Stosowane filtry starczają na 60-90h, co przekłada się na ponad miesiąc użytkowania - to najdłuższej służące filtry na rynku. Typowe filtry chińskiej produkcji należy wymieniać znacznie częściej, a w przypadku maseczek jednorazowych codziennie już po kilku godzinach.

Niezrównana ochrona

Stosowane w masce wymienne filtry z najwyższej jakości nano-włókniny zatrzymują najdrobniejsze zanieczyszczenia wielkości 0,3 (dla filtra N95) i 0,1 (dla filtra N99) mikrometra, takie jak:

 • smog, pył drogowy i zawarte w nim pyły PM10 i PM2.5
 • kurz, pyłki i alergeny
 • wirusy
 • bakterie
 • zarodniki pleśnie

Dodatkowa warstwa węgla aktywnego usunie szkodliwe gazy, takie jak Lotne związki organiczne, tlenki azotu, spaliny, dym papierosowy, a także inne toksyny na obecne ruchliwych miejskich ulicach. Skuteczność filtracji została potwierdzona podczas testów w renomowanych laboratoriach Nelson Labs w Utah, USA.

Komfort dopasowany do Ciebie

System regulowanych pasków pozwoli na optymalne dopasowanie do Twojej twarzy. Pasek z tyłu głowy zmniejszy nacisk na uszy, zabezpieczy maskę przed upadkiem, a gdy jej nie potrzebujesz pozwoli swobodnie zawiesić ją na szyi.

Szczelność i dopasowanie

Innowacyjny system szczelności OptiForm® z zestawem miękkich wyprofilowanych pianek adaptuje się do każdego kształtu twarzy, zapobiega niechcianemu przepływowi powietrza w okolicy nosa czy brody, gwarantując niezrównaną szczelność i ochronę w mieście oraz poza nim.

Maseczka ochronna - Specyfikacja

Zawartość zestawu:

 • Maseczka ochronna pureAir - Lekka maska z systemem szczelnych i komfortowych profilowanych pianek oraz regulowanymi paskami. W masce można zainstalować filtry N95 i N99. Maskę można prać.
 • Filtr wymienny N95 - Certyfikowany filtr wysokiej jakości produkowany w Europie, zatrzymujący 95% zanieczyszczeń wielkości 0,3 nawet i większej z dodatkową warstwą węgla aktywnego. Żywotność filtra 60-90h, czyli ponad miesiąc użytkowania.
 • Zawory wydechowe 28mm (2szt)
 • Wkładka usztywniająca do maski
 • Instrukcja
 • Opakowanie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl