Nowa broń w walce z alergią
54.jpg

Sezon pylenia już się zaczął

Świat się zazielenił, a to oznacza, że sezon pyleń roślin zaczął się na dobre. Dodatkowo zmiany klimatu pogarszają sytuację, zwiększając intensywność i wydłużając pylenia.

Pylenie dotyka nas nie tylko na łące czy w parku, ale także w mieście czy w domu. Uporczywy katar, podrażnione oczy, złe samopoczucie i brak energii - potrafią zabrać całą przyjemność z ciepłej pogody. Leki przeciwalergiczne to podstawowa broń w walce z alergią, ale nie zawsze wystarczają. Jednak jest sposób, żeby znacząco poprawić komfort życia w okresie wiosenno-letnim i wesprzeć Cię w walce z alergią.

Nowa broń w walce z alergią

Mało osób wie, że maski i chusty ochronne są w stanie znacząco zmniejszyć objawy alergii. Dzieje się tak, ponieważ zatrzymują pyłki roślin. Ich rozmiar sprawia, że filtry (klasy FFP1 i wyższej) świetnie wychwytują te drobiny przed dostaniem się do błony śluzowej nosa i gardła - zmniejszając znacząco objawy alergii. To pozwoli Ci cieszyć się piękną letnią pogodą i korzystać z życia.

Nasze maski zatrzymają wszelkie alergeny

Zarówno maski jak i chusty Lekko posiadają 5-warstwowe filtry z warstwą węgla aktywnego. To pozwala wychwycić nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia - nie tylko pyłki drzew i roślin, ale także cząsteczki spalin samochodowych i kurz podrywany przez wiatr.

Dodatkowo w naszym sklepie znajdziesz maski dla dzieci - jedyne maski na rynku, które zostały zaprojektowane z myślą o dzieciach i faktycznym oraz skutecznym filtrowaniu zanieczyszczeń, dzięki ich szczelności i dopasowaniu do dziecięcej twarzy.

Wypróbuj Lekko

Sprawdź nasze maski i ulżyj sobie oraz najbliższym w alergii. Nie czekaj i skorzystaj z promocji -30% na wszystkie maski i chusty.

KUP TERAZ

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl