Wyglądaj świetnie w tym co nosisz
4.jpg

Wyglądaj świetnie w tym co nosisz

W Lekko projektujemy tak, aby zintegrować ochronę zdrowia z Twoimi ulubionymi akcesoriami. Projektowaliśmy też dla siebie, stąd wiemy, jak ważne jest, aby czuć się dobrze w tym, co nosimy, aby mieć poczucie bycia ubranym, niekoniecznie przebranym.

Dyskretne filtry wbudowane w wewnętrzną strukturę chust antysmogowych Lekko gwarantują blokowanie przenikania szkodliwych zanieczyszczeń, jednocześnie nie wpływają na wygląd naszych produktów i komfort noszenia.

Chcieliśmy, aby ochrona, którą zapewniają produkty Lekko, połączyła się z Twoim strojem, gwarantując poczucie bezpieczeństwa, jednocześnie nadając niepowtarzalny styl Twojemu outfitowi.

Kolor odzwierciedla Twój charakter, stając się naturalnym środkiem wyrazu. Umożliwiliśmy Ci szeroki wybór spośród naszej palety barw, abyś mógł dopasować chustę Lekko do swojego stylu. Stonowane odcienie dobrze łączą się z kolorami ciepłymi, jak i zimnymi, dlatego są dobrym dodatkiem do każdej pozycji z naszej garderoby. Bardziej odważne, jaskrawe kolory nadadzą charakter i podkreślą Twój indywidualny styl. Dobrze komponują się z mocnymi, głębokimi kolorami, jak i tymi lekkimi, subtelnymi. 

Oprócz koloru ważna jest dla nas również faktura, dlatego splot naszego materiału został tak dobrany, aby stworzyć trójwymiarową powierzchnię, a zestawiając Chustę Lekko z fakturami reszty twojej garderoby, uzyskasz niepowtarzalne kompozycje.

Jeśli lepiej czujesz się w otulającym szalu, chustę możesz połączyć właśnie z szalem Lekko. Dobierz go tak, aby swoim kolorem i fakturą idealnie współgrał z kominem. Połączenie ich razem sprawia wrażenie, że masz na sobie jeden element garderoby.

A może chcesz zrobić dwukolorową kombinację? - wtedy faktura materiału będzie wspólnym mianownikiem, a zestaw różnych barw stworzy nowe możliwości stylizacji. Wyglądaj świetnie każdego dnia, dodając chusty i szale Lekko do swojej garderoby.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl