MASKI I CHUSTY ANTYSMOGOWE FFP2 - NAWET 35% TANIEJ

Chusta Antysmogowa 2.0 - Antracyt

Producent: Lekko - Maseczki ochronne i antysmogowe
125.90
Czas dostawy: Wysyłka w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia

GTIN: S - 05907483485100, M - 05907483485025, L - 05907483485209

Chusta filtrująca Lekko 2.0 to nowy wymiar ochrony antysmogowej. Kolejny etap ewolucji akcesoriów ochrony osobistej. Najwyższej jakości system filtracji zainstalowany w stylowej chuście oferuje niespotykany dotąd komfort i ochronę przed zagrażającymi zdrowiu zanieczyszczeniami powietrza, a jednocześnie chroniąc przed zimnem. Kolor na zdjęciach może różnić się od rzeczywistego koloru.

Zakupiony towar będzie wysłany w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności od poniedziałku do piątku. Dostępne metody wysyłki :

Polska - UPS Standard 1-2 dni

Europa - UPS Standard - 1-6 dni, w zależności od kraju :

Wysyłka międzynarodowa - UPS Express Saver (wysyłka drogą powietrzną) - różne czasy dostawy w zależności od wybranego kraju

Informacja dla konsumenta o prawie odstąpienia od umowy od umowy zawartej na odległość

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

pisemnie na adres: 
Lekko Sp. z o.o. 
Ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 70 m. 1A, 52-204 Wrocław
+48 880 890 806
sales@lekkowear.com

• w formie elektronicznej:
za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sales@lekkowear.com

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta, dodatkowo dostępny jest na stronie Sklepu Internetowego w zakładce „Odstąpienie od umowy”, jak również pod tym linkiem: FORMULARZ ODSTĄPIENIA. Mogą Państwo skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Jeśli dokumentem sprzedażny był paragon, Kupujący zobowiązany jest zwrócić paragon Sprzedającemu np.: wysyłając wraz ze zwracanym towarem.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli otrzymali Państwo rzecz, to proszę odesłać lub przekazać ją nam na adres: ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 70 m. 1A, 52-204 Wrocław, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Udostępnij
Chusta Antysmogowa Lekko 2.0 jest produktem zimowo-jesiennym zaprojektowanym na chłodniejsze dni. Zalecamy jej używanie przy temperaturze powietrza poniżej 15°C. Używanie jej w lecie przy wyższych temperaturach i upałach może być niekomfortowe.

Chusta antysmogowa Lekko 2.0

Chusta antysmogowa Lekko 2.0 to nowy wymiar ochrony przed smogiem. Opracowana by połączyć styl z najwyższym poziomem filtracji oferuje niezrównany komfort, dopasowanie i pełną ochronę przed zanieczyszczeniami wielkości nawet 0.1µm. Alternatywa dla maski antysmogowej Szczeliny wentylacyjne otwierane zamkiem, zwiększają przepustowość (powietrza), gdy tylko tego potrzebujesz. Idąc, jadąc, biegnąc.

Wszystko to w jednej chuście, którą możesz zabrać wszędzie. Chuście w której możesz czuć się dobrze.


WYBIERZ ROZMIAR DLA SIEBIE

Chusta Lekko 2.0 dostępna jest w 3 rozmiarach aby zapewnić najwyższy komfort i szczelność przed zanieczyszczeniami. Aby dobrać odpowiednią chustę dla siebie - zmierz odległość między punktem nasady nosa a najniższym punktem podbródka:

• S - od 100 do 110mm

• M - od 110 do 120mm

• L - od 120 do 130mm

NIEZRÓWNANA OCHRONA

W masce zastosowano jeden z najskuteczniejszych na rynku systemów filtrów, zatrzymujący cząsteczki tak małe jak PM0,3. Chusty wyposażone są w filtr spełniający standard N95, usuwający z wdychanego powietrza aż 95% zanieczyszczeń i równocześnie umożliwiający swobodne oddychanie przy zmniejszonych oporach przepływu powietrza. Skuteczność filtracji została potwierdzona podczas testów w renomowanych laboratoriach Nelson Labs w Utah, USA.

Nasza chusta składa się z czterech warstw:

• Warstwa zewnętrzna - najwyższej jakości bawełna ze specjalnym splotem zapewnia ciepło i swobodny przepływ powietrza

• Warstwa węgla aktywnego - pochłaniająca lotne związki organiczne, dym czy nieprzyjemne zapachy

• Specjalna nano-włóknina - wyjątkowa struktura zatrzymująca cząsteczki o wielkości nawet 0.1 mikrona - pyły PM10, PM2.5, pyłki, pestycydy, kurz, bakterie oraz zagrożenia biologiczne.

• Tkanina z mikro-siateczki - oddziela skórę od powierzchni filtra i zapewniającej swobodny przepływ powietrza - wykonana w 100% z bawełny.

Dodatkowo w systemie filtrującym zastosowaliśmy dwa duże zawory wydechowe (średnica wewnętrzna 28 mm) umożliwiające szybkie odprowadzanie wydychanego dwutlenku węgla i wilgoci.

NOWY WYMIAR KOMFORTU

Chusta filtrująca Lekko została zaprojektowana z myślą o najwyższym stopniu szczelności z zachowaniem pełnego komfortu użytkowania w każdej sytuacji. Wyposażyliśmy ją w:

• Regulowany system ściągaczy, pozwalający na indywidualne dopasowanie chusty

• Łatwy do dopasowania metalowy nosek, umożliwiający pełne dopasowanie do kształtu twarzy

• Wyprofilowaną miękką wkładkę piankową zapamiętującą kształt i zapewniającą szczelność w okolicy nosa

• Dwa rozpinane wloty wentylacyjne zwiększające przepływ powietrza, gdy tego potrzebujesz - bez pogorszenia skuteczności filtracji

STYLOWY I NATURALNY WYGLĄD

Chusta Lekko została stworzona z myślą jak chronić się przed smogiem komfortowo na wszystkich płaszczyznach. Zewnętrzny materiał chusty wykonany jest w 100% z bawełny o specjalnym i atrakcyjnym wizualnie splocie, dostępnym w wielu kolorach. Forma chusty eliminuje problem nienaturalnego wyglądu masek smogowych - staje się stylowym elementem garderoby z którym możesz czuć się komfortowo.

JAK NOSIĆ?

Razem z chustą dostaniesz broszurę informacyjną pokazującą jak się nią posługiwać. Zamieściliśmy tam w przystępnej formie wszystko co powinieneś wiedzieć na temat codziennego użytkowania oraz konserwacji produktu.

Pamiętaj, że Chusta Lekko jest akcesorium, połączeniem części ubrania z technologicznym systemem ochrony. To dużo więcej niż szalik, to po prostu narzędzie służące Ci na co dzień podczas każdej chwili spędzonej na wolnym powietrzu. 

DODATKI

Pragniemy, aby chusta filtrująca Lekko służyła Ci jak najdłużej. Dołączamy do niej wysokiej jakości pudełko do przechowywania, doskonale chroniące chustę przed gnieceniem, wilgocią oraz wchłanianiem zapachów z otoczenia. Używaj go, aby Twoja chusta zachowała najlepszą formę jak najdłużej.

Dodatkowo możesz dokupić do zestawu szal Lekko w tym samym kolorze (lub innym, wedle Twojego upodobania) oraz wymienne filtry. Każdy filtr wystarczy na ok 60-90 godzin użytkowania. Wyższa niż w tradycyjnych maskach trwałość filtra wynika z tego, że ma on dużo większą powierzchnię aktywną, która uczestniczy w przepływie powietrza. 

CZUJ SIĘ BEZPIECZNIE I WYGLĄDAJ DOBRZE!

Połącz komfort użytkowania, dobry wygląd i skuteczną filtrację w jednym elemencie ubioru. Wybierz Lekko i zobacz jak poprawi się jakość Twojego życia.

Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów