Filtr do Chusty 3.0

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 0 dni
Cena: 39,00 zł 39.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis


Filtr do Chusty Antysmogowej 3.0 FF.P2


Nie posiada plastikowych zaworów wylotowych, należy je przepiąć ze zużytego, posiadanego już filtra. Instrukcja wymiany zaworów znajduje się tutaj.

Filtr wymienny do Chusty Antysmogowej 3.0 zapewni certyfikowaną najwyższą ochronę przed zagrożeniami unoszącymi się w powietrzu. Filtr do maski składa się z dwóch warstw: węgla aktywnego oraz nanowłókniny filtrującej FF.P2 cząsteczek nawet o średnicy 0.3 mikrona. Tak drobna siatka filtra pozwala na zatrzymanie nie tylko drobnych pyłów PM10 i PM2.5 będących składową smogu, ale także kurzu, roztoczy, pyłków roślin oraz zagrożenia biologiczne. Włóknina filtrująca została przebadana przez renomowane laboratorium Nelson Labs, protokół z przeprowadzonych testów można obejrzeć TUTAJ.

Trwałość i skuteczność

Filtr wystarcza na 60 do 90 godzin ciągłej ekspozycji na smog (przy stężeniu ok. 100 aqi). Odpowiada to noszeniu chusty codziennie przez 2 godziny przy dużym nasileniu smogu przez miesiąc. Po tym okresie zalecamy jego wymianę ze względu na parę wodną w wydychanym powietrzu, która w dłuższej perspektywie czasu może tworzyć środowisko sprzyjające rozwojowi drobnoustrojów. Wymieniaj go regularnie, aby cieszyć się niezrównaną ochroną.


Wspieraj planetę razem z nami

Filtry wymienne są zestawem uzupełniającym do produktów Lekko. Ze względu na ekologię, filtr nie posiada plastikowych zaworów wylotowych i należy je przepiąć ze zużytego, posiadanego już filtra. Instrukcja wymiany zaworów znajduje się tutaj.

Opinie o produkcie (1)

25 sierpnia 2021

jak w tytule :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl