SUMMER SALE | WSZYSTKIE MASKI TANIEJ O 20%! | TYLKO DO 23 WRZEŚNIA!

Filtr do Chusty Lekko 2.0 N95

Producent: Lekko - Maseczki ochronne i antysmogowe
39.00
Czas dostawy: Wysyłka w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia

GTIN: S - 05907483485094, M - 05907483485087, L - 05907483485155

Filtr Wymienny do Chusty Lekko 2.0 to nowy wymiar ochrony i niezbędna część Twojej chusty antysmogowej. Zmieniona konstrukcja i zwiększony przepływ powietrza pozwala na najefektywniejszą filtrację i ochronę. Wymieniaj go w odpowiednich odstępach czasu i ciesz się komfortem czystego powietrza podczas codziennych podróży po mieście i poza nim.

Zakupiony towar będzie wysłany w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności od poniedziałku do piątku. Dostępne metody wysyłki :

Polska - UPS Standard 1-2 dni

Europa - UPS Standard - 1-6 dni, w zależności od kraju :

Wysyłka międzynarodowa - UPS Express Saver (wysyłka drogą powietrzną) - różne czasy dostawy w zależności od wybranego kraju

Informacja dla konsumenta o prawie odstąpienia od umowy od umowy zawartej na odległość

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

pisemnie na adres: 
Lekko Sp. z o.o. 
Ul. Grota Roweckiego 91 (wejście z tyłu budynku)
52-232 Wrocław
+48 880 890 806
sales@lekkowear.com

• w formie elektronicznej:
za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sales@lekkowear.com

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta, dodatkowo dostępny jest na stronie Sklepu Internetowego w zakładce „Odstąpienie od umowy”, jak również pod tym linkiem: FORMULARZ ODSTĄPIENIA. Mogą Państwo skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Jeśli dokumentem sprzedażny był paragon, Kupujący zobowiązany jest zwrócić paragon Sprzedającemu np.: wysyłając wraz ze zwracanym towarem.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli otrzymali Państwo rzecz, to proszę odesłać lub przekazać ją nam na adres: ul. Grota Roweckiego 91, 52-232 Wrocław, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Udostępnij

FILTR DO CHUSTY LEKKO 2.0 N95

Filtry wymienne są zestawem uzupełniającym do chusty 2.0. Ze względu na ekologię, filtr nie posiada plastikowych zaworów wylotowych i należy je przepiąć ze zużytego, posiadanego już filtra. Instrukcja wymiany zaworów znajduje się tutaj.

Filtr do chusty Lekko 2.0 składa się z dwóch warstw: węgla aktywnego oraz nanowłókniny filtrującej 95% cząsteczek nawet o średnicy 0.3 mikrona (klasa filtracji N95). Tak drobna siatka filtra pozwala na zatrzymanie także kurzu, roztoczy, pyłków roślin oraz zagrożenia biologiczne. Włóknina filtrująca została przebadana przez renomowane laboratorium Nelson Labs, protokół z przeprowadzonych testów można obejrzeć TUTAJ.

NIEZRÓWNANA OCHRONA

W chuście filtrującej zastosowano najlepszy na rynku system filtracji o skuteczności N95, zatrzymując nie tylko cząsteczki PM10 i PM2,5, ale także PM0,3. Skuteczność filtracji podczas testów w renomowanych laboratoriach Nelson Labs została określona na poziomie 95%.

Filtr składa się z dwóch warstw:

• Warstwa węgla aktywnego - pochłaniająca zanieczyszczenia chemiczne, lotne związki organiczne, dym czy niweluje nieprzyjemne zapachy

• Specjalna nano-włóknina - wyjątkowa struktura zatrzymująca cząsteczki o wielkości nawet 0.3 mikrona - pyły PM10, PM2.5, pyłki, pestycydy, kurz oraz zagrożenia biologiczne.

Czas aktywnego użytkowania filtra to od 60 do 90 godzin przy średnim stężeniu zanieczyszczenia powietrza na poziomie 100 AQI. Opowiada to przebywaniu codziennie na zewnątrz przez 2 godziny w sytuacji nasilonego smogu przez ponad miesiąc. 

WYBIERZ ROZMIAR DLA SIEBIE

Chusta Lekko 2.0 dostępna jest w 3 rozmiarach aby zapewnić najwyższy komfort i szczelność przed zanieczyszczeniami. Wybierając rozmiar filtra, dobierz go zgodnie z rozmiarem Twojej chusty. Jeśli nie jesteś pewny rozmiaru sprawdź kolor przeszycia na filtrze:

• S - żółty

• M - pomarańczowy

• L - niebieski

Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie