MASKI I CHUSTY ANTYSMOGOWE FFP2 - NAWET 35% TANIEJ

Filtr do Maski PureAir - N95 / FFP2

Producent: Lekko - Maseczki ochronne i antysmogowe
39.00
Czas dostawy: Wysyłka w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia

Wymienny wkład filtrujący do maski Lekko PureAir pozwoli zapewnić Ci najwyższą ochronę przed zagrożeniami unoszącymi się w powietrzu, takimi jak smog, alergeny oraz zagrożenia biologiczne. Wkład nie posiada plastikowych zaworów wylotowych, należy je przepiąć ze zużytego, posiadanego już filtra.

Zakupiony towar będzie wysłany w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności od poniedziałku do piątku. Dostępne metody wysyłki :

Polska - UPS Standard 1-2 dni

Europa - UPS Standard - 1-6 dni, w zależności od kraju :

Wysyłka międzynarodowa - UPS Express Saver (wysyłka drogą powietrzną) - różne czasy dostawy w zależności od wybranego kraju

Informacja dla konsumenta o prawie odstąpienia od umowy od umowy zawartej na odległość

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

pisemnie na adres: 
Lekko Sp. z o.o. 
Ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 70 m. 1A, 52-204 Wrocław
+48 880 890 806
sales@lekkowear.com

• w formie elektronicznej:
za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sales@lekkowear.com

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta, dodatkowo dostępny jest na stronie Sklepu Internetowego w zakładce „Odstąpienie od umowy”, jak również pod tym linkiem: FORMULARZ ODSTĄPIENIA. Mogą Państwo skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Jeśli dokumentem sprzedażny był paragon, Kupujący zobowiązany jest zwrócić paragon Sprzedającemu np.: wysyłając wraz ze zwracanym towarem.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli otrzymali Państwo rzecz, to proszę odesłać lub przekazać ją nam na adres: ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 70 m. 1A, 52-204 Wrocław, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Udostępnij

Filtr do maski PureAir | N95 / FFP2


Nie posiada plastikowych zaworów wylotowych, należy je przepiąć ze zużytego, posiadanego już filtra. Instrukcja wymiany zaworów znajduje się tutaj.

Filtr wymienny do maski Lekko PureAir zapewni certyfikowaną najwyższą ochronę przed zagrożeniami unoszącymi się w powietrzu. Filtr do maski składa się z dwóch warstw: węgla aktywnego oraz nanowłókniny filtrującej 95% cząsteczek nawet o średnicy 0.3 mikrona (klasa filtracji N95 / FFP2). Tak drobna siatka filtra pozwala na zatrzymanie nie tylko drobnych pyłów PM10 i PM2.5 będących składową smogu, ale także kurzu, roztoczy, pyłków roślin oraz zagrożenia biologiczne. Włóknina filtrująca została przebadana przez renomowane laboratorium Nelson Labs, protokół z przeprowadzonych testów można obejrzeć TUTAJ.

Trwałość i skuteczność

Filtr wystarcza na 60 do 90 godzin ciągłej ekspozycji na smog (przy stężeniu ok. 100 aqi). Odpowiada to noszeniu chusty codziennie przez 2 godziny przy dużym nasileniu smogu przez miesiąc. Po tym okresie zalecamy jego wymianę ze względu na parę wodną w wydychanym powietrzu, która w dłuższej perspektywie czasu może tworzyć środowisko sprzyjające rozwojowi drobnoustrojów. Wymieniaj go regularnie, aby cieszyć się niezrównaną ochroną.

System zamiennych filtrów

System wymiennych filtrów pozwala na zastosowanie najskuteczniejszych filtrów N99 zapewniających najwyższy stopień ochrony dla najbardziej wymagających. W zależności od potrzeb filtry można swobodnie zamieniać - w codziennych zmaganiach używać bardziej komfortowego filtra N95 / FFP2, a gdy potrzebujesz najwyższej ochrony z filtrem N99 / FFP3

Wspieraj planetę razem z nami

Filtry wymienne są zestawem uzupełniającym do produktów Lekko. Ze względu na ekologię, filtr nie posiada plastikowych zaworów wylotowych i należy je przepiąć ze zużytego, posiadanego już filtra. Instrukcja wymiany zaworów znajduje się tutaj.

Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów