WYJĄTKOWA OFERTA | CHUSTA 15% TANIEJ I DARMOWA WYSYŁKA

1 x Filtr Wymienny do Chusty Lekko 1.0 N99

Producent: Lekko
49.00
Czas dostawy: Wysyłka w ciągu 24h od otrzymania płatności

Wymienny Filtr Lekko to niezbędna część Twojej chusty antysmogowej, pozwalająca na najefektywniejszą filtrację i ochronę. Wymieniaj go w odpowiednich odstępach czasu i ciesz się komfortem czystego powietrza podczas codziennych podróży po mieście i poza nim.

Zakupiony towar będzie wysłany w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności od poniedziałku do piątku. Dostępne metody wysyłki :

Polska - UPS Standard 1-2 dni

Europa - UPS Standard - 1-6 dni, w zależności od kraju :

Wysyłka międzynarodowa - UPS Express Saver (wysyłka drogą powietrzną) - różne czasy dostawy w zależności od wybranego kraju

Nieużywane i nieuszkodzone produkty mogą zostać zwrócone do 14 dni od otrzymania towaru. Kupujący pokrywa koszty przesyłki. Szczegóły dotyczące zwrotów znajdują się w regulaminie sklepu.

Formularz zwrotów można pobrać na stronie regulaminu sklepu oraz TUTAJ.

Udostępnij

Wymienny filtr antysmogowy

Filtr antysmogowy Lekko pasujący do Chust 1.0 z kolekcji '19, składa się z dwóch warstw: węgla aktywnego oraz nanowłókniny filtrującej 99,9% cząsteczek nawet o średnicy 0.1 mikrona (klasa filtracji N99). Tak drobna siatka filtra pozwala na zatrzymanie także kurzu, roztoczy, pyłków roślin oraz bakterii i wirusów. Włóknina filtrująca została przebadana przez renomowane laboratorium Nelson Labs, protokół z przeprowadzonych testów można obejrzeć TUTAJ.

Warstwa nanowłókniny skutecznie usuwa z powietrza wszystkie zanieczyszczenia PM2.5 oraz PM10, a węgiel aktywny pochłania zanieczyszczenia chemiczne oraz redukuje ilość nieprzyjemnych zapachów. 

Czas aktywnego użytkowania filtra to od 60 do 90 godzin. 

Największa na rynku powierzchnia filtrująca wpływa na wydłużenie żywotności. Filtr ma powierzchnię całkowitą 0.23 m2, oraz 0.025 powierzchni o podwyższonym przepływie w okolicach twarzy. To kilkakrotnie więcej niż w tradycyjnych maskach antysmogowych na rynku. 

Tak duża powierzchnia filtra skutkuje ulepszeniem parametrów filtracji oraz pozwala na łatwiejsze oddychanie. 

Aby dowiedzieć się jak wymienić filtr zapraszamy do obejrzenia video: