MASKI I CHUSTY ANTYSMOGOWE FFP2 - NAWET 35% TANIEJ

Chusta Antysmogowa 1.0 - Żółty

Producent: Lekko - Maseczki ochronne i antysmogowe
259.00
Czas dostawy: Wysyłka w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia


tylko 4 w magazynie
Chusta antysmogowa Lekko to produkt łączący w sobie bezkompromisową, najwyższej jakości filtrację powietrza ze stylowym wyglądem i wygodą użytkowania. Dostępna w wielu kolorach, będzie idealnym dodatkiem do garderoby na codzienne podróże po mieście i poza nim.

Zakupiony towar będzie wysłany w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności od poniedziałku do piątku. Dostępne metody wysyłki :

Polska - UPS Standard 1-2 dni

Europa - UPS Standard - 1-6 dni, w zależności od kraju :

Wysyłka międzynarodowa - UPS Express Saver (wysyłka drogą powietrzną) - różne czasy dostawy w zależności od wybranego kraju

Informacja dla konsumenta o prawie odstąpienia od umowy od umowy zawartej na odległość

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

pisemnie na adres: 
Lekko Sp. z o.o. 
Ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 70 m. 1A, 52-204 Wrocław
+48 880 890 806
sales@lekkowear.com

• w formie elektronicznej:
za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sales@lekkowear.com

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta, dodatkowo dostępny jest na stronie Sklepu Internetowego w zakładce „Odstąpienie od umowy”, jak również pod tym linkiem: FORMULARZ ODSTĄPIENIA. Mogą Państwo skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Jeśli dokumentem sprzedażny był paragon, Kupujący zobowiązany jest zwrócić paragon Sprzedającemu np.: wysyłając wraz ze zwracanym towarem.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli otrzymali Państwo rzecz, to proszę odesłać lub przekazać ją nam na adres: ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 70 m. 1A, 52-204 Wrocław, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Udostępnij

Efektywna filtracja, dobry wygląd.

Chusta antysmogowa Lekko jest innowacyjnym produktem który zapewni Ci bezkompromisową ochronę przed smogiem, zanieczyszczeniami powietrza, bakteriami i zimnem. Oprócz funkcji ochronnej znakomicie sprawdza się też jako codzienny dodatek do ubioru chroniący przed chłodem i niepogodą, w którym zawsze wyglądasz dobrze ! 

Chusta Lekko składa się z czterech warstw. Warstwa zewnętrzna to najwyższej jakości dzianina bawełniana. Splot materiału stworzono od podstaw pod kątem ochrony przed niepogodą i promieniami UV. Nie tylko zapewnia ona zatrzymywanie ciepła, ale też dzięki systemowi mikro porów pozwala na swobodną wymianę powietrza podczas oddychania.

System filtrujący Lekko

W środku chusty Lekko znajduje się system filtrujący składający się z dwóch warstw : węgla aktywnego oraz specjalnej nano-włókniny filtrującej cząsteczki o wielkości nawet 0.1 mikrona. Takie rozwiązanie zatrzymuje 99.97% szkodliwych cząsteczek (badania potwierdzone testami laboratoryjnymi, standard N99) włączając wirusy, bakterie oraz zanieczyszczenia chemiczne.

Ostatnia czwarta warstwa znajduje się w samym środku chusty i powoduje, że noszenie jej na co dzień staje się komfortowe i przyjemne. Składa się w połowie z bawełnianego materiału wyściełającego (część dolna) oraz przyjemnej w dotyku mikro-siateczki oddzielającej skórę od powierzchni filtra i zapewniającej swobodny przepływ powietrza. 

W systemie filtrującym zastosowaliśmy dwa bardzo duże zawory wydechowe (średnica wewnętrzna 28 mm) umożliwiające szybkie odprowadzanie wydychanego dwutlenku węgla i wilgoci. Dodatkowo zastosowaliśmy podwójny system regulacji oraz laserowo wycinany, trójwarstwowy tzw. 'nosek', zapewniający najwyższą z możliwych szczelność i dopasowanie niespotykane w innych produktach na rynku. Zobacz więcej oglądając video :

Jak nosić chustę Lekko ?

Razem z chustą dostaniesz broszurę informacyjną pokazującą jak się nią posługiwać. Zamieściliśmy tam w przystępnej formie wszystko co powinieneś wiedzieć na temat codziennego użytkowania oraz konserwacji produktu.

Pamiętaj, że Chusta Lekko jest akcesorium, połączeniem części ubrania z technologicznym systemem ochrony. To dużo więcej niż szalik, to po prostu narzędzie służące Ci na co dzień podczas każdej chwili spędzonej na wolnym powietrzu. 

Zobacz jak dopasować chustę do siebie oglądając film: 

 

Dodatki

Pragniemy, aby chusta filtrująca Lekko służyła Ci jak najdłużej. Dołączamy do niej wysokiej jakości pudełko do przechowywania, doskonale chroniące chustę przed gnieceniem, wilgocią oraz wchłanianiem zapachów z otoczenia. Używaj go, aby Twoja chusta zachowała najlepszą formę jak najdłużej.

Dodatkowo możesz dokupić do zestawu szal Lekko w tym samym kolorze (lub innym, wedle Twojego upodobania) oraz wymienne filtry. Każdy filtr wystarczy Tobie na ok 60-90 godzin użytkowania. Wyższa niż w tradycyjnych maskach trwałość filtra wynika z tego, że ma on dużo większą powierzchnię aktywną, która uczestniczy w przepływie powietrza. 

Czuj się bezpiecznie i wyglądaj dobrze

Połącz komfort użytkowania, dobry wygląd i skuteczną filtrację w jednym elemencie ubioru. Wybierz Lekko i zobacz jak poprawi się jakość Twojego życia.

Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów