SUPER PAKIET | DARMOWA WYSYŁKA I CHUSTA W LEPSZEJ CENIE DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

Chusta Lekko Żółty

Producent: Lekko
259.00
Czas dostawy: Wysyłka w ciągu 24h od otrzymania płatności

Chusta antysmogowa Lekko to produkt łączący w sobie bezkompromisową, najwyższej jakości filtrację powietrza ze stylowym wyglądem i wygodą użytkowania. Dostępna w wielu kolorach, będzie idealnym dodatkiem do garderoby na codzienne podróże po mieście i poza nim.

Zakupiony towar będzie wysłany w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności od poniedziałku do piątku. Dostępne metody wysyłki :

Polska - UPS Standard 1-2 dni

Europa - UPS Standard - 1-6 dni, w zależności od kraju :

Wysyłka międzynarodowa - UPS Express Saver (wysyłka drogą powietrzną) - różne czasy dostawy w zależności od wybranego kraju

Nieużywane i nieuszkodzone produkty mogą zostać zwrócone do 14 dni od otrzymania towaru. Kupujący pokrywa koszty przesyłki. Szczegóły dotyczące zwrotów znajdują się w regulaminie sklepu.

Formularz zwrotów można pobrać na stronie regulaminu sklepu oraz TUTAJ.

Udostępnij

Efektywna filtracja, dobry wygląd.

Chusta filtrująca Lekko jest innowacyjnym produktem który zapewni Ci bezkompromisową ochronę przed smogiem, zanieczyszczeniami powietrza, bakteriami i zimnem. Oprócz funkcji ochronnej znakomicie sprawdza się też jako codzienny dodatek do ubioru chroniący przed chłodem i niepogodą, w którym zawsze wyglądasz dobrze ! 

Chusta składa się z czterech warstw. Warstwa zewnętrzna to najwyższej jakości dzianina bawełniana. Splot materiału stworzono od podstaw pod kątem ochrony przed niepogodą i promieniami UV. Nie tylko zapewnia ona zatrzymywanie ciepła, ale też dzięki systemowi mikro porów pozwala na swobodną wymianę powietrza podczas oddychania.

System filtrujący Lekko

W środku chusty Lekko znajduje się system filtrujący składający się z dwóch warstw : węgla aktywnego oraz specjalnej nano-włókniny filtrującej cząsteczki o wielkości nawet 0.1 mikrona. Takie rozwiązanie zatrzymuje 99.97% szkodliwych cząsteczek (badania potwierdzone testami laboratoryjnymi, standard N99) włączając wirusy, bakterie oraz zanieczyszczenia chemiczne.

Ostatnia czwarta warstwa znajduje się w samym środku chusty i powoduje, że noszenie jej na co dzień staje się komfortowe i przyjemne. Składa się w połowie z bawełnianego materiału wyściełającego (część dolna) oraz przyjemnej w dotyku mikro-siateczki oddzielającej skórę od powierzchni filtra i zapewniającej swobodny przepływ powietrza. 

W systemie filtrującym zastosowaliśmy dwa bardzo duże zawory wydechowe (średnica wewnętrzna 28 mm) umożliwiające szybkie odprowadzanie wydychanego dwutlenku węgla i wilgoci. Dodatkowo zastosowaliśmy podwójny system regulacji oraz laserowo wycinany, trójwarstwowy tzw. 'nosek', zapewniający najwyższą z możliwych szczelność i dopasowanie niespotykane w innych produktach na rynku. Zobacz więcej oglądając video :

Jak nosić chustę Lekko ?

Razem z chustą dostaniesz broszurę informacyjną pokazującą jak się nią posługiwać. Zamieściliśmy tam w przystępnej formie wszystko co powinieneś wiedzieć na temat codziennego użytkowania oraz konserwacji produktu.

Pamiętaj, że Chusta Lekko jest akcesorium, połączeniem części ubrania z technologicznym systemem ochrony. To dużo więcej niż szalik, to po prostu narzędzie służące Ci na co dzień podczas każdej chwili spędzonej na wolnym powietrzu. 

Zobacz jak dopasować chustę do siebie oglądając film: 

 

Dodatki

Pragniemy, aby chusta filtrująca Lekko służyła Ci jak najdłużej. Dołączamy do niej wysokiej jakości pudełko do przechowywania, doskonale chroniące chustę przed gnieceniem, wilgocią oraz wchłanianiem zapachów z otoczenia. Używaj go, aby Twoja chusta zachowała najlepszą formę jak najdłużej.

Dodatkowo możesz dokupić do zestawu szal Lekko w tym samym kolorze (lub innym, wedle Twojego upodobania) oraz wymienne filtry. Każdy filtr wystarczy Tobie na ok 60-90 godzin użytkowania. Wyższa niż w tradycyjnych maskach trwałość filtra wynika z tego, że ma on dużo większą powierzchnię aktywną, która uczestniczy w przepływie powietrza. 

Czuj się bezpiecznie i wyglądaj dobrze

Połącz komfort użytkowania, dobry wygląd i skuteczną filtrację w jednym elemencie ubioru. Wybierz Lekko i zobacz jak poprawi się jakość Twojego życia.