POCZUJ ULGĘ W ALERGII Z MASKAMI LEKKO

Maska antysmogowa PureAir - SZARA

Producent: Lekko - Maseczki ochronne i antysmogowe
239.00
Czas dostawy: Wysyłka w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia

Maska antysmogowa PureAir z filtrem FF.P2 to wygodna ochrona i komfortu w każdej sytuacji. Minimalistyczna forma maski powstała z myślą o letnich temperaturach. Najwyższej jakości certyfikowane filtry wymienne gwarantują ochronę przed najdrobniejszymi zanieczyszczeniami wielkości nawet 0,3 mikrometra, takimi jak smog i zawarte w nim pyły PM10 i PM2.5, alergeny oraz zagrożenia biologiczne.

Zakupiony towar będzie wysłany w ciągu 48 godzin od otrzymania płatności od poniedziałku do piątku. Dostępne metody wysyłki:

Polska:

 • Paczkomat InPost: 1-2 dni
 • UPS Standard: 1-2 dni
 • Darmowa Dostawa Lekko: do 30 dni

Wysyłka międzynarodowa: Aby zamówić do innego kraju zmień wybrany język na naszej stronie:

 • UK: Wielka Brytania oraz Unia Europejska (bez Włoch)
 • IT: Włochy
 • EN: Ameryka Północna oraz Pozostałe Kraje Europejskie

Jeśli chcesz dokonać zamówienia do innego kraju lub masz problem z wysyłką skontaktuj się z nami bezpośrednio na support@lekkowear.com

  Informacja dla konsumenta o prawie odstąpienia od umowy od umowy zawartej na odległość

  Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

  pisemnie na adres: 
  Lekko Sp. z o.o. 
  Ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 70 m. 1A, 52-204 Wrocław
  +48 880 890 806
  sales@lekkowear.com

  • w formie elektronicznej:
  za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sales@lekkowear.com

  Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta, dodatkowo dostępny jest na stronie Sklepu Internetowego w zakładce „Odstąpienie od umowy”, jak również pod tym linkiem: FORMULARZ ODSTĄPIENIA. Mogą Państwo skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

  Jeśli dokumentem sprzedażny był paragon, Kupujący zobowiązany jest zwrócić paragon Sprzedającemu np.: wysyłając wraz ze zwracanym towarem.

  Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

  Jeżeli otrzymali Państwo rzecz, to proszę odesłać lub przekazać ją nam na adres: ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 70 m. 1A, 52-204 Wrocław, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

  Udostępnij
  Maska filtrująca PureAir

  Maska antysmogowa PureAir

  Maska antysmogowa PureAir z filtrem FF.P2 to nowy wymiar ochrony i komfortu w każdej sytuacji. Minimalistyczna forma maski powstała z myślą o letnich temperaturach, aby zapewnić najwyższy stopień oddychalności, lekkość i wygodę w najbardziej wymagających miejskich warunkach. Udoskonalony system szczelności umożliwia idealne dopasowanie do każdej twarzy, a najwyższej jakości certyfikowane wymienne filtry gwarantują ochronę przed zanieczyszczeniami oraz zagrożeniami unoszącymi się w powietrzu, takimi jak smog, alergeny oraz zagrożenia biologiczne.

  Szczelność i dopasowanie do każdej twarzy

  Innowacyjny system szczelności OptiForm® z zestawem miękkich wyprofilowanych wkładek adaptuje się do każdego kształtu twarzy, zapobiega niechcianemu przepływowi powietrza w okolicy nosa czy brody, gwarantując niezrównaną szczelność i ochronę w mieście oraz poza nim.

  Komfort dopasowany do Ciebie

  System regulowanych pasków pozwoli na optymalne dopasowanie do każdego kształtu twarzy. Pasek z tyłu głowy zmniejszy nacisk na uszy, zabezpieczy maskę przed upadkiem, a gdy jej nie potrzebujesz pozwoli swobodnie zawiesić ją na szyi.

  Idealna na każdą okazję

  Zewnętrzna warstwa z wysokoprzepuszczalnej siatki ochronnej VentNet® to nieograniczony przepływ powietrza, swobodne oddychanie podczas wysiłku i letnich upalnych temperatur. Maska została dodatkowo wyposażona w największe dostępne zawory wydechowe, ułatwiające swobodną wymianę powietrza i odprowadzenie wilgoci chroniąc maskę przed zawilgoceniem.

  Niezrównana ochrona 

  W masce zastosowano system wymiennych filtrów z najwyższej jakości nano-włókniny. Standardowo zamontowany jest filtr FF.P2 zatrzymujący zanieczyszczenia wielkości 0,3 mikrometra, takie jak smog i zawarte w nim pyły PM10 i PM2.5, alergeny oraz zagrożenia biologiczne. Warstwa węgla aktywnego usunie szkodliwe gazy, takie jak spaliny i inne toksyny na ruchliwych miejskich ulicach. Skuteczność filtracji została potwierdzona podczas testów w renomowanych laboratoriach Nelson Labs w Utah, USA.

  Więcej informacji znajdziesz w ulotce, którą możesz pobrać TUTAJ

   

  Zacznij się chronić już teraz

  Wybierz maskę antysmogową Lekko i chroń swoje drogi oddechowe przed zagrożeniami unoszącymi się w powietrzu - a przy okazji wyglądaj świetnie i czuj się komfortowo.


  Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny

  Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie

  Twój koszyk jest pusty.

  Dokonaj swoich pierwszych zakupów