Z okazji pierwszych dni jesieni chusta 3.0 z wbudowaną filtracją do 35% taniej

Dołącz do naszego zespołu

Jeśli jesteś osobą energiczną, pracowitą i otwartą na nowe wyzwania, zapraszamy do współpracy!  Oferujemy pracę w środowisku młodych i zdolnych osób tworzących dynamiczny zespół, niebanalne wyzwania i uczestniczenie w projektach, które zmieniają świat! Oprócz tego wynagrodzenie na dobrym poziomie i możliwości rozwoju zawodowego. Obecnie poszukujemy zdolnych i kreatywnych pracowników na stanowiska takie jak:

Pracownik Administracji

Zadania to między innymi: codzienne wsparcie zespołu w koordynowaniu działań administracyjnych takich jak porządkowanie faktur, dokumentów sprzedażowych, kontakt z księgowością, dbanie o uaktualnianie danych w systemie księgowym Subiekt NEXO, wsparcie w logistyce i wysyłkach, kontrola i uaktualnianie stanów magazynowych. 

Marketing&Sales Ninja

Jeśli masz już nawet niewielkie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub online, a zwroty 'pozyskiwanie leadów' czy CTR Cię nie przerażają, to prawdopodobnie jesteś osobą której szukamy :-) Do Twoich obowiązków będzie należeć koordynowanie procesów multikanałowej sprzedaży online i wsparcie przy kreowaniu i uruchamianiu kampanii pozyskiwania płatnego ruchu do sklepu.  

Creative/Fashion Designer

Poszukujemy osoby kreatywnej i pracowitej, chcącej czegoś więcej niż tylko kolejnej pracy wpisanej do CV, świadomej tego, że świat może zmienić każdy :-) Dołączając do nas, będziesz zajmować się projektowaniem koncepcji nowych produktów chroniących przed negatywnymi wpływami otoczenia, współpracą z innymi projektantami, testowaniem i prototypowaniem najlepszych rozwiązań oraz prezentowaniem ich reszcie zespołu. Do dyspozycji będziesz mieć nowoczesny sprzęt taki jak maszyny do szycia, drukarki 3d i oprogramowanie do projektowania/modelowania 3d.

Projektant Elektroniki

Osoba mająca pewne praktyczne doświadczenie z prototypowaniem elektroniki i platformami takimi jak Arduino lub ESP8266, wiedząca jak łączyć ze sobą komponenty i uruchamiać je w różnych konfiguracjach. Podstawowa umiejętność programowania dobrze widziana. Na tym stanowisku będziesz tworzyć prototypy nowych i innowacyjnych urządzeń typu wearable współpracujących z aplikacją mobilną.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami pod adresem office [at] lekkowear.com

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów