FAQ | Inne pytania

FAQ | Inne pytania

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego we Wrocławiu bądź innych miastach?
Pomimo tego, że firma jest zlokalizowana we Wrocławiu, rozwijamy dopiero sieć dystrybucji i niestety nie posiadamy jeszcze możliwości odbioru osobistego. 

Czy Chusta nadaje się na rower?
Chustę Lekko można swobodnie używać podczas miejskiej, rekreacyjnej jazdy na rowerze.

Czy dostępny jest produkt dla dzieci?

Chusty wersji 1.0 oraz 2.0 (rozmiar S) pasują na osoby w wieku od ok. 12 lat, jednak intensywnie pracujemy nad wersją chusty dla dzieci. Mali odbiorcy są bardzo wymagający i chcemy aby chusty były jak najbardziej dopracowane. Obecnie są w finalnej fazie testów, więc powinny pojawić się w sprzedaży do końca roku. Będziemy informować o jej premierze na naszych kanałach, mediach społecznościowych oraz newsletterze - mogą się Państwo dopisać do newslettera na dole strony.

Czy chustę można czyścić/prać?

Jak najbardziej: chusta została wymyślona w funkcjonalny sposób, i jest wykonana z wysokiej jakości bawełny. Można z niej wypiąć filtr i wyprać na delikatnym programie, z użyciem delikatnych i naturalnych środków piorących. Podczas suszenia zalecamy wyprostowanie jej, aby uniknąć powstawania nieestetycznych zagięć.

Czy w Lekko można biegać?
Obecna forma chusty przeznaczona jest do codziennego użytku i niekoniecznie sprawdzi się podczas intensywniejszego wysiłku. Zespół Lekko opracowuje produkt o konstrukcji umożliwiającej bieganie czy sportową jazdę rowerową.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl