o chuście / kopia

FAQ | O chuście

Jak trwała jest chusta Lekko?

Chusta Lekko została wyprodukowana w Polsce z wysokiej jakości bawełny i jeśli zadbamy o nią zgodnie z instrukcją konserwacji, powinna wytrzymać tak długo, jak normalne ubranie.

Czy można prać chustę Lekko?

Tak, ale należy pamiętać, aby prać ją w delikatnych środkach piorących, na programach przeznaczonych dla delikatnej odzieży. Aby zwiększyć trwałość chusty, a także zapobiec gnieceniu i wycieraniu, zalecamy przechowywać ją w załączonym pudełku.

Czy chusta Lekko przylega do twarzy i zabezpiecza przed dostaniem się szkodliwych pyłów?

Chusty antysmogowe Lekko zostały wyposażone w system podwójnej regulacji, dzięki któremu łatwo dostosujesz je do kształtu swojego ciała. Dzięki takiemu rozwiązaniu chusty nie ześlizgują się, jednocześnie nie uciskają okolic szyi.

Elastyczny nosek został zaprojektowany tak, aby można go było łatwo ukształtować, dzięki temu wygodnie przylega do twarzy, nie powodując dyskomfortu, a zarazem spełnia swoje funkcje ochronne.

Czy chusta Lekko nie powoduje dyskomfortu podczas noszenia?

Wewnętrzna warstwa chusty składa się w połowie z bawełnianej tkaniny wyścielającej oraz przyjemnej w dotyku mikro-siateczki oddzielającej Twoją skórę od powierzchni filtra.

Pozwala to uniknąć podrażnień skóry twarzy i okolic szyi, przy jednoczesnej wygodzie stosowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl