Z okazji pierwszych dni jesieni chusta 3.0 z wbudowaną filtracją do 35% taniej

Nasza filozofia 

Tworzymy nasze rozwiązania, bo sami chcemy wyglądać świetnie i chronić się przed smogiem. Stąd czerpiemy inspirację do tworzenia naszych akcesoriów ubioru.

Wierzymy w innowacyjny, świetnie wyglądający design.

To on napędza nas na pierwszym miejscu. Musisz wyglądać w tym dobrze i czuć się świetnie otwierając szafę z ubraniami, wybierając nasze akcesoria. Design wyraża jakość akcesoriów, które nosisz na co dzień. Przywiązanie do szczegółów, wybieranie najwyżej klasy materiałów oraz perfekcyjne wykonanie - na tym budujemy naszą markę i zaufanie.

Zapewniamy komfort używania. Każde z naszych rozwiązań musi Ci dawać pełną możliwość dopasowania.

Nasze akcesoria wyposażone są w starannie zaprojektowane systemy regulacji. Dzięki nim dopasujesz produkt do swoich potrzeb. Tego: jak chcesz go używać, jak najbardziej komfortowo Ci go nosić oraz w jaki sposób zapewnia Ci najlepszą ochronę przed smogiem.

Budujemy najwyższy poziom zabezpieczeń przed smogiem.

Nie uznajemy akcesoriów, które źle wyglądają, albo co gorsza, które nie działają w 100% tak, jak powinny. Nasze akcesoria zbudowane są w oparciu o najlepsze filtry antysmogowe dostępne na rynku. Chronią z dokładnością nawet do 0,1 mikrona (potwierdzone w laboratorium). To najwyższa jakość, jaką można uzyskać na komercyjnym rynku.

Technologia i my 

Zmienił się świat, który zbudowaliśmy. Powinniśmy umieć się do niego dopasować.

Dbamy o zdrowie

Jako ludzkość to rozumiemy: odżywiamy się zdrowo, w świadomy sposób kształtujemy naszą aktywność fizyczną i wiemy o tym, że już dawno powinniśmy zacząć dbać o bezpieczeństwo oddechu. Bo jakość powietrza buduje to, kim jesteśmy. Buduje naszą energię do życia i sprawia, że możemy działać intensywniej - tak jak chcemy.

Wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię

Nasz czterowarstwowy filtr powoduje, że oddychasz tylko najczystszym powietrzem. Podczas gdy główna warstwa filtrująca chroni Cię przed ponad 99.9% cząsteczek pyłu PM2.5 (niewielkich obiektów wielkości jednej setnej ludzkiego włosa), dodatkowa warstwa filtra z węglem aktywowanym usuwa większość zanieczyszczeń gazowych takich jak SO2 oraz NO2.

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów