MASKI I CHUSTY ANTYSMOGOWE FFP2 - NAWET 35% TANIEJ

Szalik Lekko Żółty

Producent: Lekko - Maseczki ochronne i antysmogowe
79.00
Czas dostawy: Wysyłka w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia


tylko 2 w magazynie
[UWAGA: Szalik nie posiada funkcji filtrującej, jest tylko dodatkiem do Chusty Antysmogowej Lekko] Szalik bawełniany Lekko to idealne uzupełnienie Twojej chusty antysmogowej, pozwalający na większą swobodę stylizacji Twojego ubioru oraz lepszą ochronę przed chłodem w zimne dni.

Zakupiony towar będzie wysłany w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności od poniedziałku do piątku. Dostępne metody wysyłki :

Polska - UPS Standard 1-2 dni

Europa - UPS Standard - 1-6 dni, w zależności od kraju :

Wysyłka międzynarodowa - UPS Express Saver (wysyłka drogą powietrzną) - różne czasy dostawy w zależności od wybranego kraju

Informacja dla konsumenta o prawie odstąpienia od umowy od umowy zawartej na odległość

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

pisemnie na adres: 
Lekko Sp. z o.o. 
Ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 70 m. 1A, 52-204 Wrocław
+48 880 890 806
sales@lekkowear.com

• w formie elektronicznej:
za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sales@lekkowear.com

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta, dodatkowo dostępny jest na stronie Sklepu Internetowego w zakładce „Odstąpienie od umowy”, jak również pod tym linkiem: FORMULARZ ODSTĄPIENIA. Mogą Państwo skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Jeśli dokumentem sprzedażny był paragon, Kupujący zobowiązany jest zwrócić paragon Sprzedającemu np.: wysyłając wraz ze zwracanym towarem.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli otrzymali Państwo rzecz, to proszę odesłać lub przekazać ją nam na adres: ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 70 m. 1A, 52-204 Wrocław, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Udostępnij

Szalik Lekko Żółty - Szalik bawełniany - kolor Żółty

Skorzystaj z szerszej gamy elementów ubioru i dokup do swojej Chusty szalik bawełniany Lekko. Idealnie dopasowany do chust, wykonany z tej samej dzianiny bawełnianej o przyjemnej fakturze i miłym dotyku, będzie trafionym dodatkiem na chłodniejsze dni. 

Możesz używać go razem z Chustą, lub osobno w dni, kiedy smog staje się mniej dokuczliwy (index AQI poniżej 50). Skorzystaj z takiej samej gamy kolorów i dobierz taki, który najbardziej Ci odpowiada. Taki sam jak Twoja chusta - lub inny, dający Ci większą swobodę ekspresji w codziennym ubieraniu się. 

Wybierz jeden z gamy kolorów : 

Wybierz wygodny i komfortowy dodatek do swojej chusty Lekko, który możesz nosić razem z nią lub osobno. 

 

[UWAGA: Szalik nie posiada funkcji filtrującej, jest tylko dodatkiem do Chusty Antysmogowej Lekko]

Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów